Tunezja, Wybrzeże Płn., Monastir Skanes

Hotel Saadia

Atuty hotelu

Pogoda w Monastir (Tunezja):

prognoza na 5 dni » kiedy jechać »
Bezchmurna noc
22oC powered by World Weather Online
Oferta jest dostępna!
Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

POŁOŻENIE :

Położony w nadmorskim kurorcie Monastir-Skanes. Port lotniczy Monastir oddalony jest o ok 3 km, centrum Monastiru oddalone o ok 11 km, natomiast centrum Sousse o 13 km. 

PLAŻA :

Piaszczysta, długa na 500m, publiczna plaża z łagodnym zejściem do morza oddalona ok. 350m, leżaki, parasole, ręczniki i materace bezpłatne

HOTEL :

KATEGORIA LOKALNA 4* Hotel należący do sieci Magic, wybudowany w 1994r, wyremontowany w 2019r. Hotel położony jest na powierzchni 30000m2, z czego 20000m2 zajmują tereny zielone. 

DO DYSPOZYCJI GOŚCI :

Recepcja, lobby, restauracja główna, snack bar na plaży (sandwich corner), snack bar w budynku głównym (pizza), restauracja a'la carte (płatna), 5 barów: bar główny, bar przy basenie, bar na plaży, bar w dyskotece, bar nero (z czego 2 odpłatne), 1 kawiarnia (płatna). Dodatkowo płatne usługi: lekarz, pralnia.

INTERNET :

Bezpłatne Wi-Fi w lobby.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA :

Bezpłatnie: basen zewnętrzny (czynny do zachodu słońca), ręczniki, leżaki i parasole przy basenie, siatkówka, piłka nożna, pingpong, siłownia, animacje dzienne i wieczorne Odpłatnie: łaźnia turecka, sauna jacuzzi, dyskoteka, sporty wodne na plaży. 

DLA DZIECI :

wydzielona część basenu dla dzieci, mini club,

ZAKWATEROWANIE :

Pokoje typu standard dwuosobowe z możliwością dwóh dostawek dla dzieci mają około 25 m2. Pokoje typu family z możliwością trzech dostawek dla dzieci mają około 34 m2. Wszystkie pokoje wyposażone w łazienki (WC, prysznic/wanna, suszarka), klimatyzację czynną sezonową, TV, telefon, odpłatny sejf, odpłatny mini bar oraz balkon.

WYŻYWIENIE :

All inclusive śniadania (07:00 - 10:00), obiady (12:00 - 14:30) i kolacje (18:00 - 21:00) w formie bufetu. Przekąski (11:00 - 17:00 w wyznaczonych barach), śniadanie kontynentalne (05:00 - 07:00 dla wczesnych wylotów), późna kolacjaa (23:00 - 24:00 dla późnych przylotów), kawa/herbata (16:00 - 17:00) możliwość skorzystania z restauracji a'la carte (raz na pobyt w cenie, wymagana wcześniejsza rezerwacja). Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w wyznaczonych barach (09:00 - 23:00). Napoje butelkowane, alkohole importowane, świezo wyciskane soki za dodatkową opłatą. 

INFORMACJE DODATKOWE :

Godziny otwarcia i zamknięcia barów i restauracji mogą ulec zmianie.

CENA :

Cena PLN zawiera bilet lotniczy, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT. Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG),  oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP):  15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską) 13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę 10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera obowiązkowej opłaty klimatycznej (płatna w hotelu), dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych. Od sezonu 2019 zgodnie z decyzją rządu tunezyjskiego, będzie pobierany podatek turystyczny. Zapłata za podatek odbywa się podczas zakwaterowania w hotelu. Wysokość podatku  turystycznego zależy od kategorii lokalnej hotelu: Hotele 2* - 1 TND za noc/os Hotele 3* -  2 TND za noc/os Hotele 4* i 5*- 3 TND  za noc/os Opłata dotyczy tylko pierwszego tygodnia pobytu ( max 7 noclegów). Dzieci do lat 12 zwolnione są z podatku. W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

WARUNKI WJAZDOWE :

* wymagany paszport ważny 3 m-ce (ważność liczona od daty powrotu) * obywatele polscy udający się do Tunezji są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni * każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora. KAŻDY Z NASZYCH KLIENTÓW ZOBLIGOWANY JEST DO POTWIERDZENIA GODZIN NA 24h PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI JAK I POWROTÓW DO POLSKI). Odprawa lotnicza rozpo­czyna się na 2 godziny przed planowanym lotem i kończy się na 40 minut przed. Każdy klient zobligowany jest do zgłoszenia się do od­prawy we właściwym czasie przed realizowanym lotem.Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/tunezja

Covid-19 :

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych. W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ . Podróżując w  czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami. Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa),  animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. W związku z rozwojem pandemii COVID-19 i pojawieniem się w niektórych krajach nowych mutacji koronawirusa, w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się wirusa od 1 lutego 2021 r. wchodzą w życie następujące decyzje tunezyjskiego Ministerstwa Zdrowia: * Utrzymanie zawieszenia podróży lotniczych i morskich z i do krajów, w których doszło do rozprzestrzenienia się nowej mutacji koronawirusa, tj. UK, RPA i Brazylii. Przy czym, w koordynacji z MSZ i min. transportu zostanie zaktualizowana lista krajów podlegających tym restrykcjom. * W przypadku podróżnych przybywających z innych państw zostają wprowadzone następujące obowiązki: - obowiązek wykonania testu RT - PCR w czasie nieprzekraczającym 72h przed zaplanowaną podróżą i okazanie negatywnego wyniku testu; - obowiązek poddania się przez przyjeżdżających na ich koszt obowiązkowej, 7-dniowej kwarantannie w jednym z ośrodków wyznaczonych do tego celu i okazania podczas check-in vouchera. - wykonanie 7 dnia pobytu w ośrodku kwarantanny na własny koszt testu RT-PCR i w przypadku negatywnego wyniku badania osoby te będą mogły opuścić ośrodek kwarantanny, zobowiązując się do przestrzegania procedur protokołu sanitarnego. W drodze wyjątku, komisja ds. kwarantanny w Ministerstwie Zdrowia będzie wydawał zgody zwalniające z obowiązkowej procedury kwarantanny (wyjątkowe przypadki podyktowane względami zdrowotnymi, zawodowymi lub rodzinnymi). Turyści zobowiązani są do przestrzegania zasad Protokołu Sanitarnego dla Sektora Turystycznego Tunezji.  Wycieczki fakultatywne (muzea, atrakcje turystyczne, obiekty historyczne) są organizowane przez operatorów zgodnie z zasadami ww. Protokołu. Komunikat placówki zawierający informacje dot. zagrożenia koronawirusem oraz przepisów obowiązujących w Tunezji znajduje się pod adresem: https://www.gov.pl/web/tunezja/komunikat6.    

Tunezja, Monastir Skanes - prognoza pogody

 • Częściowe zachmurzenie
  23°C
  opady:
  brak
  zachmurzenie:
  brak
  wilgotność:
  57%
  widoczność:
  8 km
  ciśnienie:
  1013hPa
  wiatr:
  174°   25 km/h
  wsch. słońca:
  05:37
  zach. słońca:
  18:55
 • Częściowe zachmurzenie
  min.16°C max.21°C
  opady:
  brak
  wiatr:
  115°   26 km/h
  wsch. słońca:
  05:36
  zach. słońca:
  18:56
 • Częściowe zachmurzenie
  min.17°C max.22°C
  opady:
  brak
  wiatr:
  106°   37 km/h
  wsch. słońca:
  05:34
  zach. słońca:
  18:56
 • Częściowe zachmurzenie
  min.16°C max.19°C
  opady:
  brak
  wiatr:
  59°   32 km/h
  wsch. słońca:
  05:33
  zach. słońca:
  18:57
 • Częściowe zachmurzenie
  min.15°C max.18°C
  opady:
  brak
  wiatr:
  125°   34 km/h
  wsch. słońca:
  05:32
  zach. słońca:
  18:58

Szybki kontakt

image decription
Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

10281zoover
Ocena hotelu:

Hotel Saadia, Monastir Skanes

wrażenia ogólne
6.5
odległość od centrum
6.0
obsługa
6.7
cena/jakość
6.9
wyżywienie
5.9
pokoje
5.7
atrakcje dla dzieci
7.2

Zamówienie wstępne

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelone.pl.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi maksymalnie 15zł/os.

Wyrażam zgodę na kontakt drogą telefoniczną i elektroniczną w celu realizacji zamówienia (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne)

Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Zamówienie wstępne”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość
Jesteśmy marką należącą do spółki
Travelplanet.pl S.A.
Członek Polskiej Izby Turystyki
od 2001 roku
Od 2001 roku podróżowało z nami
ponad 1 000 000 klientów